Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Ready Study Go! Poland Azerbejdżan

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zapraszają do udziału w targach rekrutacyjnych 11 th AZERBAIJAN INTERNATIONAL EDUCATION EXHIBITION, które odbędą się w dniach 6-8 października 2017 r, w Baku (Azerbejdżan).

Międzynarodowe targi rekrutacyjne International Fair w Baku to największe edukacyjne wydarzenie w Azerbejdżanie. Odbywająca się w październiku 11. edycja targów będzie okazją do promocji szkolnictwa wyższego, zaprezentowania oferty edukacyjnej uczelni oraz wymiany informacji o systemie nauczania. Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora targów: www.eduexpo.az

Polskie stoisko narodowe, organizowane przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego będzie ulokowane w głównej części hali targowej. Przedstawiciele uczelni będą mieli możliwość osobistego zaprezentowania na nim swojej oferty edukacyjnej.

Program planowanych wydarzeń towarzyszących zostanie przekazany bezpośrednio do rejestrujących się uczestników wydarzenia.

Ministerstwo nie pośredniczy w procesie uzyskiwania wizy do Azerbejdżanu.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych, dotyczącymi podróży do Azerbejdżanu: http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/azerbejdzan